Πρόγραμμα τηλεόρασης Δευτέρα, 17/09/2012

  • 17/09/2012
  • 22:39

ET1

06:00 Ζωογραφια
07:00 Ουράνιο Τόξο
08:00 Φώτα παρακαλώ
08:30 Οι περιπέτειες της Μαντλίν
09:00 ‘Aρθουρ
09:30 Μάρθα, το σκυλάκι που μιλά
09:45 Changes
10:00 Το ρίζωμα
10:30 Τα μυστικά του απολύτου γαλάζιου
11:00 Ο γύρος του πλανήτη σε 360
12:00 Η Λυγερη
13:00 Κουκλομπελαδες
14:00 Ουράνιο Τόξο
15:00 Η μικρή Λούλου
15:30 Αστυνόμος σαϊνης
16:00 Χάνα Montana για πάντα
16:30 Τελευταία έκδοση
17:00 ‘Oνειρο ήταν
18:00 Ζωογραφια
19:00 Υγιαινετε
20:00 Champions net
21:00 Αθήνα-Θεσσαλονίκη
22:00 Αξιότιμοι κλέφτες
23:45 Η ΕΡΤ στο 35ο φεστιβάλ ταινιών μικρού μήκους Δράμας
00:00 Μικροφίλμ: οι TAINIEΣ
00:30 Οι DELOS project kai h Φένια παπαδοδημα
01:00 Το φτερούγισμα του Γλάρου
01:30 Ιχνηλατώντας
02:00 Φαντάσματα- 4ος κύκλος
02:30 Προσεγγίζοντας τον σουρεαλισμό
03:00 Σημείο Art
03:45 Ολυμπιακά ντοκιμαντέρ: ολυμπιακά ρεκόρ
04:00 Το ρίζωμα
04:30 Τα μυστικά του απολύτου γαλάζιου
04:45 Χρυσές Ολυμπιακές στιγμές
05:00 Ξένο ντοκιμαντέρ
05:30 Επί των ορέων

NET

06:00 Πρωϊνή ενημέρωση (νέος κύκλος εκπομπών)
08:00 Νετ στα γεγονότα
10:00 Ενημέρωση στη νετ
12:00 Ειδήσεις
13:00 Μένουμε Ελλάδα(νέος κύκλος εκπομπών)
15:00 Ειδήσεις
16:00 Είδα τη γη να αλλάζει
17:00 Ανταποκριτές
18:00 Ειδήσεις
18:15 Εκτός των τειχών
19:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια
20:00 Champions net
21:00 Ειδήσεις
22:00 Νοικοκυρές σε απόγνωση (6ος κύκλος)
00:00 Ειδήσεις
00:30 Το τέλειο έγκλημα
02:00 Προσωπικά
02:30 Μένουμε Ελλάδα(νέος κύκλος εκπομπών)
03:00 Η μηχανή του χρόνου
04:00 Είδα τη γη να αλλάζει
05:00 Ανταποκριτές

ET3

07:30 Μπείτε στο τραίνο
08:30 Πολιτισμοί σε κίνδυνο
09:30 Η χαρά της ζωγραφικής
10:00 Ο Τόπος και το τραγούδι του
11:00 Ελλήνων δρώμενα
12:00 Balkan Express
13:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:00 Ο γύρος του κόσμου με τη la boudeuse
15:00 Τόλμη και γοητεία
15:30 Α-λα Καρτ
16:00 Του νερού τα παραμύθια
17:00 Απογευματινό δελτίο ειδήσεων
17:15 Ο κόσμος των Σπορ
17:30 Το Ημερολόγιο της γης
18:00 Μαγικός κόσμος
18:30 Υψηλή τεχνολογία
19:00 Αληθινά σενάρια
20:00 Ο αρχιψεύταρος
21:45 Δελτίο καιρού
22:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
22:55 Εκατογραφια
23:10 Διάλογος
23:45 ‘Eτσι βλέπω τον κόσμο
00:30 Μαχητές του δρόμου στο Αφγανιστάν
01:30 Πολιτισμοί σε κίνδυνο
02:00 Balkan Express
02:30 Τόλμη και γοητεία
03:00 Α-λα Καρτ
03:30 Διάλογος
04:00 Κυριακή στο χωριό
04:30 Μαχητές του δρόμου στο Αφγανιστάν

ANT1

06:00 Λόλα
07:00 Πρωινό ΑΝΤ1
10:00 40 κύματα
11:00 Ονειροπαγιδα
12:00 Starfish
12:50 Super GAME
13:00 Τα νέα του αντ-1
13:30 ‘Aκρως οικογενειακον
14:30 Super GAME
14:40 Κωνσταντίνου και Ελένης
15:40 Super GAME
15:50 Το καφέ της χαράς
17:00 Fthis tv
18:00 Τα νέα του ΑΝΤ1
18:10 Της Ελλάδος τα παιδιά
19:00 Εγκλήματα
20:00 Τα νέα του αντ-1
21:00 Σουλεϊμάν ο μεγαλοπρεπής
22:00 ASI
23:00 Ελληνική σειρά
00:00 Brothers & sisters
00:40 Πλάκα κανείς
01:10 Τηλεκυβος
01:20 Τηλεκυβος
03:10 Το καφέ της χαράς
03:20 Μαύρος ωκεανός
04:10 Τηλεμαρκετινγκ
04:20 Τηλεμαρκετινγκ
04:45 Γάμος με τα όλα του
05:00 Αδελφές ψυχές

MEGA

06:45 Κοινωνία ώρα MEGA
10:00 Το κόκκινο δωμάτιο
11:00 Το κόκκινο δωμάτιο
12:00 Sila
13:00 Μοιραίος έρωτας
14:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
15:00 Μπουκιά και συχωριο
16:00 Παιδική χαρά
16:50 Απογευματινό δελτίο ειδήσεων
17:00 Δυο ξένοι
17:40 Εραστής δυτικών προαστίων
18:40 Μοιραίος έρωτας
20:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
21:15 Sila
22:20 Ευτυχισμένοι μαζί
23:10 Μαύρα μεσάνυχτα
23:30 Μαύρα μεσάνυχτα
00:00 Τελευταία γεγονότα
00:15 Το τέρας του θανάτου
00:30 Τελευταία γεγονότα
00:45 Masterchef
01:45 ‘Aγρια παιδιά
02:15 Η μάσκα του Ζορό
02:30 ‘Aγρια παιδιά
02:45 Αέρινες σιωπές
03:30 Ιερή οικογένεια
03:45 Ιερή οικογένεια
04:15 Telemarketing
04:25 Telemarketing
04:30 Telemarketing
04:35 Telemarketing
04:40 Telemarketing
04:45 Telemarketing
04:55 Telemarketing
05:00 Μια στιγμή, δυο ζωές
05:10 Telemarketing
05:20 Telemarketing
05:45 Τα μυστικά της Εδέμ

STAR

07:10 Xiaolin showdown
07:40 Mucha lucha
08:00 Ζίνα
09:40 Christine
10:30 Knight Rider
11:30 Floricienta
12:30 Οι ειδήσεις του Star
13:00 Μεσημεριανή μελέτη
15:30 Μίλα
17:15 Οι ειδήσεις του Star
17:50 Φ+ μ live
19:45 Star ειδήσεις
21:00 Ncis iv
22:00 Απόλυτη διαγραφή
00:15 Ανεξιχνίαστες υποθέσεις
01:15 Life
02:15 Soul men
03:15 Προδομένη

ALPHA

06:15 Macgyver
07:45 Οδός Παραδείσου 7
08:45 Αν μ` αγαπάς
09:45 ‘Eρωτας με επιδότηση ΟΓΑ
10:45 Θα σε δω στο πλοίο
11:45 Βελουδο από μετάξι
12:45 Ειδήσεις
13:00 Η Κουζίνα της μαμάς
14:00 Kitchen nightmares
15:00 Jamie`s 30 minute meals 1
16:00 Σφηνάκια
17:00 Ειδήσεις
17:05 Μάντεψε τι κάνω τα βραδιά
19:00 Ειδήσεις
20:00 Νταντά άμεσου δράσεως
21:00 Δυο και κάτι… άντρες vii+VIII
22:15 Σφηνάκια
23:30 Αληθινοί έρωτες
00:30 Ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
01:30 Judging Amy
02:00 10η εντολή
02:30 Κόκκινος κύκλος
03:00 Εμπόριο λευκής σαρκός
03:30 Patras aller-retour
04:10 Τηλεαγορές
04:45 Δέστε τους
05:00 Τηλεαγορές
05:15 Patras aller-retour

ΣΚΑΪ

06:00 Πρώτη γραμμή
10:00 Σκαι τώρα
13:00 Μαγειρεύοντας με τη Nigella
13:30 Ten years younger
14:00 Dog Whisperer
15:00 Σκαι life
16:50 Ειδήσεις
17:00 Top chef
18:00 Chef στον αέρα
19:00 Σκαι με τον Νίκο Ευαγγελάτο
20:30 Deadly 60
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:00 Hawaii five-0
23:00 Η δική στον ΣΚΑΪ

TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

06:00 JUST FOR LAUGHS
06:30 POLICE DISTRICT
07:15 JUST SHOOT ME
07:45 ΣΤΗΡΙΞΗ ΥΓΕΙΑΣ
08:00 WHO’S THE BOSS
09:00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
10:00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
12:05 CALL4CASH
14:00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
16:00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
17:00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
17:30 JUST FOR LAUGHS
18:00 Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19:50 JUST FOR LAUGHS
20:30 Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
21:30 JUST SHOOT ME
22:00 JUST SHOOT ME
22:30 WHO’S THE BOSS
23:00 POLICE DISTRICT
00:15 Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
03:30 RIS CRIME
04:30 JUST FOR LAUGHS
05:00 JUST FOR LAUGHS

Σχoλιάστε