Πρόγραμμα τηλεόρασης Παρασκευή, 31/05

  • 31/05/2013
  • 07:50

ET1
ET1 – programma tv
06:00 Ξένο ντοκιμαντέρ
06:30 Ουράνιο Τόξο
07:00 Ουράνιο Τόξο
07:30 Σαν σήμερα
08:00 Αστυνόμος σαΪνης
08:30 Σιντ, ο μικρός Επιστήμονας
09:00 Ρομπότ σε δράση
09:30 Τραίνο δεινοσαύρων
10:00 Οι θησαυροί της ελληνικής Φύσης
10:30 Επί των ορέων
11:00 Εκπαιδευτική τηλεόραση
12:00 Ο συμβολαιογράφος
13:00 Τα αστέρια λάμπουν για πάντα
14:00 Το κουτάλι
14:30 Σιντ, ο μικρός Επιστήμονας
15:00 Ρομπότ σε δράση
15:30 Τραίνο δεινοσαύρων
16:00 Λεονάρντο (α τηλεοπτική μετάδοση)
17:00 Τα παιδιά του κόσμου
17:30 Μεγάλοι Εξερευνητές
18:00 Rolland Garros
19:00 Θυμάμαι (α τηλεοπτική μετάδοση)
20:00 Μπάσκετ League ΟΠΑΠ
22:00 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ρυθμικής Γυμναστικής
00:00 Ειδήσεις
01:00 Σημείο Art
01:30 Rolland Garros
02:30 Μια κοινωνία ένα όνειρο
03:30 City folk
04:00 Ξένο ντοκιμαντέρ
04:30 ‘Eλληνες γελοιογράφοι
05:00 Οι θησαυροί της ελληνικής Φύσης
05:30 Επί των ορέων
NET
NET – programma tv
06:00 Πρωϊνή ενημέρωση
06:30 Σαν σήμερα
08:00 Νετ στα γεγονότα
10:00 Συμβαίνει τώρα
12:00 Ειδήσεις
13:00 Μένουμε ελλάδα
15:00 Ειδήσεις
16:00 Λύσεις των θεμάτων των πανελλαδικών εξετάσεων 2013
16:30 Τόπων μνήμες
17:00 Τα ψαθινα καπέλα
18:00 Ειδήσεις
18:15 Μπάσκετ League ΟΠΑΠ
20:15 Εσ αύριον τα σπουδαία
20:45 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
21:00 Ειδήσεις
22:05 Ο Πύργος του νταουντον (1ος κύκλος)
23:15 Στα άκρα
01:15 Η γενιά του μίσους
03:00 Μένουμε ελλάδα
04:30 Η μηχανή του χρόνου
05:30 Στην κορφή
ET3
ET3 – programma tv
06:30 Παλιές δόξες
07:00 Χωρίς αυτοκίνητο
07:30 Η χαρά της ζωγραφικής
08:00 Υψηλή τεχνολογία
08:30 Δείκτης ευφυϊας υψηλός
09:00 Αληθινά σενάρια
10:00 Μητέρα γη
11:00 ENA + ένα
12:45 Mia μέρα σαν κι αυτή
13:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:00 Παγκόσμια Κουζίνα
14:30 Anthony bourdain : χωρίς κρατήσεις
15:00 Τόλμη και γοητεία
15:30 Γεγονός
16:50 ‘Aγνωστες γνώσεις
17:00 Απογευματινό δελτίο ειδήσεων
17:20 Mia μέρα σαν κι αυτή
17:30 ‘Eτσι βλέπω τον κόσμο
18:00 Ο κόσμος των Σπορ
18:30 Διασπορά
20:00 Πρέπει να τα παντρέψουμε
21:45 Δελτίο καιρού
22:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
23:00 Εκατογραφια πρόσωπα
23:10 Λαβύρινθος
00:30 ‘Aξιον Εστί
01:30 Ζώντας την καταστροφή
02:30 Τόλμη και γοητεία
03:00 ENA + ένα
04:30 Γεγονός
ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 Βότκα πορτοκάλι
07:00 Πρωινό ΑΝΤ1
11:00 Fthis tv
12:00 40 κύματα
12:50 Με αγάπη
13:00 Τα νέα του αντ-1
13:30 ‘Aκρως οικογενειακον
14:30 Κωνσταντίνου και Ελένης
15:30 Το καφέ της χαράς
17:05 Τα νέα του ΑΝΤ1
17:10 Μάγκες και μορτισσες
19:00 Βαλς με 12 Θεούς
20:00 Τα νέα του αντ-1
21:15 Σουλεϊμάν ο μεγαλοπρεπής
22:15 Ήρωες ανάμεσα μας
23:15 Summer wipe out
00:15 Βράδυ με τον Πέτρο Κωστόπουλο
01:30 Brothers & sisters ιιι
03:30 United States of Tara
05:20 Τηλεμαρκετινγκ
05:40 Η Ιωάννα της Καρδίας
06:00 Βότκα πορτοκάλι
MEGA
MEGA – προγραμμα τηλεορασης
06:45 Κοινωνία ώρα MEGA
10:00 Πρωινό mou
13:10 Εμείς και εμείς
14:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
15:00 Δέκα λεπτά κήρυγμά
15:40 Δέκα λεπτά κήρυγμά
16:20 Είσαι το ταίρι μου
17:20 Παρέα στην Κουζίνα, κάθε μέρα
17:30 Απογευματινό δελτίο ειδήσεων
17:50 Στο παρά πέντε
19:00 Fatmagul
20:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
21:15 Κλεμμένα όνειρα
22:30 Κλεμμένα όνειρα
23:30 Καψε το σενάριο
00:30 Τελευταία γεγονότα
00:45 Ηλίας Μακρίδης με τους βιτρώ
02:00 Canterbury’s law
03:00 Ο τυχοδιώκτης των πέντε ηπείρων
04:00 Παράλληλοι δρόμοι
05:00 Φιλοδοξίες
05:20 Φιλοδοξίες
05:45 Τα μυστικά της Εδέμ
06:00 Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Νηστικοί πράκτορες
06:45 Πόκεμον
07:10 Ο Πρίγκιπας και οι πειρατές
07:40 Xiaolin showdown
08:00 Φμ live
09:50 Ο Πρίγκιπας του Μπελ ερ
10:20 Hellcats
11:20 Smallville
12:30 Οι ειδήσεις του Star
13:00 Μεσημεριανή μελέτη
15:30 Μιλά
17:15 Star ειδήσεις
17:50 Φμ live
19:45 Star ειδήσεις
21:00 The mentalist iv
22:00 El Dorado: ο Ναός του Ηλίου
00:15 Το άγγιγμα του δολοφόνου
02:15 Η τιμή των Πρίτζι
06:00 Η σούπερ λεγεώνα
ALPHA
ALPHA – προγραμμα τηλεορασης
06:10 Everybody loves Raymond
07:00 Frasier
07:45 Θυρίδα τηλεπωλησης
08:00 Μου το κρατάς μανιάτικο
08:55 Θυρίδα τηλεπωλησης
09:10 Η Κουζίνα της μαμάς
10:00 ‘Aλλαξε το
11:00 Εντιμότατοι… Κερατάδες
12:00 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
16:00 Δέστε τους
18:30 Ειδήσεις
20:00 Κάτι ψήνεται
21:00 Η ζωή όπως την ξέρουμε
23:15 Φως στο τούνελ
02:15 Κόκκινος κύκλος
03:15 Judging Amy
04:15 CSI new York, iii
05:00 Θυρίδα τηλεπωλησης
05:15 Εικόνες
06:00 Macgyver
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Πρώτη γραμμή
10:00 Τώρα με την Πόπη Τσαπανίδου
13:15 Ραντεβού με το γιατρό σας
14:15 Ναυτίλος
14:45 Life με την ‘Eυα Αντωνόπουλου
16:50 Ειδήσεις
17:00 Μαγειρευω οικονομικά
17:50 Chef στον αέρα
19:00 Σκαι με τον Νίκο Ευαγγελάτο
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:00 CSI νέα Υόρκη vii
23:15 NYC 22
00:00 Οι ΒΟΡΓΙΕΣ
01:00 Last Woman Standing
02:00 Οταν ο καιρός άλλαξε την ιστορία
03:00 America`s Next top model
03:45 Επικίνδυνες συναντήσεις
04:45 Mystery files
05:30 Ευθέως
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – programma tv
06:00 Αληθινή αγάπη
07:00 Huge moves
08:00 Food iq
08:30 Η αγορά σήμερα
12:05 Κορίτσια για σπίτι
13:00 Ο θρίαμβος της αγάπης
13:45 Ειδήσεις
14:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Ειδήσεις
18:45 Just for Laughs
19:15 Κορίτσια για σπίτι
20:30 Αληθινή αγάπη
21:30 Charmed
22:30 Sex and The city
23:30 Πλαστική ομορφιά
00:30 Η αγορά σήμερα
04:00 Cine Club
05:00 Ο θρίαμβος της αγάπης
05:45 Η αγορά σήμερα
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – programma tv
08:40 Διακοπή Προγράμματος
10:00 Ολομέλεια της Βουλής
16:00 Μουσικό Πρόγραμμα
17:00 Ειδήσεις
17:30 Μαγικός Φανός
17:50 Ζει ο Αλέξανδρος;
19:00 Ο Μαγικός Κόσμος της Φύσης
20:00 Άνθρωποι και Ζώα
21:00 Πάμε Σινεμά
22:00 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα
22:10 Τετράδια Κοινοβουλευτικού Λόγου
00:40 Διακοπή Προγράμματος
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD – programma tv
08:00 ΕΡΤ HD
16:00 ΕΡΤ HD
22:05 ΕΡΤ HD
00:00 ΕΡΤ HD

Σχoλιάστε