Πρόγραμμα τηλεόρασης Τρίτη, 25/06

  • 25/06/2013
  • 10:00

ANT1
ANT1 – programma tv
06:00 ΕΛΛΑΣ το μεγαλείο σου
07:00 Πρωινό ΑΝΤ1
11:00 Fthis tv
12:00 40 κύματα
12:50 Με αγάπη
13:00 Τα νέα του αντ-1
13:30 ‘Aκρως οικογενειακον
14:30 Κωνσταντίνου και Ελένης
15:30 Το καφέ της χαράς
16:50 Karadayi
17:50 Τα νέα του ΑΝΤ1
18:00 Ο ξεροκεφαλος
20:00 Τα νέα του αντ-1
21:15 Summer wipe out
22:00 Εργαζόμενη γυναίκα
23:00 The x-factor audition
00:00 ‘Oλα hot
01:00 True Blood iii
02:00 Ezel
04:00 Το καφέ της χαράς
05:00 Τηλεμαρκετινγκ
05:20 Στον ήλιο του αιγαίου
06:00 ΕΛΛΑΣ το μεγαλείο σου
MEGA
MEGA – programma tv
06:45 Κοινωνία ώρα MEGA
10:00 Πρωινό mou
13:10 Εμείς και εμείς
14:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
15:00 ‘Oλα στον αέρα
16:20 Εραστής δυτικών προαστίων
17:20 Παρέα στην Κουζίνα, κάθε μέρα
17:30 Απογευματινό δελτίο ειδήσεων
17:50 Στο παρά πέντε
19:00 Fatmagul
20:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
21:15 Ευτυχισμένοι μαζί
22:30 ‘Oμορφος κόσμος 2
23:40 ‘Eρευνα
01:00 Τελευταία γεγονότα
01:15 Cashmere mafia
02:15 Ίχνη
03:15 Ο 3ος νόμος
04:15 Παράλληλοι δρόμοι
05:00 Φιλοδοξίες
05:45 Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR – programma tv
06:00 Office: an American workplace
06:20 Φμ live
08:15 Pichi pichi Pitch
08:45 Πέπα: το γουρουνάκι
09:00 Tom & Jerry KIDS
09:30 Lazy town
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Xiaolin showdown
11:00 Πόκεμον
11:30 Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται
12:00 Μπατμαν: οι νέες περιπέτειες
12:30 Star ειδήσεις
13:00 Μεσημεριανή μελέτη
15:30 Μίλα
17:15 Star ειδήσεις
17:50 Φμ live
19:45 Star ειδήσεις
21:00 Without a Trace ιι
22:00 Ο τελευταίος πρόσκοπος
00:15 Νόμος και τάξη: αστυνομικές ιστορίες
01:15 The vampire Diaries
02:15 Ο βυθός του τρόμου
06:00 Office: an American workplace
ALPHA
ALPHA – programma tv
06:10 Everybody loves Raymond
07:00 Frasier
07:45 Θυρίδα τηλεπωλησης
08:00 Ακατα μακατα με τα ζουζούνια
09:55 Θυρίδα τηλεπωλησης
10:10 ‘AΑλλαξε το
11:00 Avenida Brazil
12:00 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
16:00 Δέστε τους
17:25 Ειδήσεις
17:30 Οικογενειακές ιστορίες
18:30 Ειδήσεις
20:00 Avenida Brazil
21:00 Αλ τσαντιρι Νιουζ
23:30 Νόμος και τάξη: ειδική ομάδα
00:30 Ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
01:30 10η εντολή
02:00 Κόκκινος κύκλος
03:00 Judging Amy
04:00 CSI: Miami ii
05:00 Θυρίδα τηλεπωλησης
05:15 Εικόνες
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Πρώτη γραμμή
10:00 Τώρα με την Πόπη Τσαπανίδου
13:00 Top chef
14:00 Life unexpected
14:45 Life με την ‘Eυα Αντωνόπουλου
16:50 Ειδήσεις
17:00 Μαγειρευω οικονομικά
17:50 Chef στον αέρα
18:50 Σκαι με τον Νίκο Ευαγγελάτο
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:15 CSI : νέα Υόρκη
23:15 Οι νέοι φάκελοι
00:15 Ευθέως
01:15 Fifth Gear
02:00 Μύθος η πραγματικότητα
03:00 America`s Next top model
03:45 Η μεγάλη αναμέτρηση
04:45 Για μια καλύτερη ζωή
05:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
06:00 Πρώτη γραμμή
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – προγραμμα τηλεορασης
06:00 Αληθινή αγάπη
08:00 Food iq
08:30 Η αγορά σήμερα
12:05 Κορίτσια για σπίτι
13:00 Ο θρίαμβος της αγάπης
13:45 Ειδήσεις
14:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Ειδήσεις
18:45 Just for Laughs
19:15 Κορίτσια για σπίτι
20:30 Αληθινή αγάπη
21:30 Charmed
22:30 Sex and The city
23:30 Πλαστική ομορφιά
00:30 Η αγορά σήμερα
03:30 Birth stories
04:00 Κορίτσια για σπίτι
05:00 Ο θρίαμβος της αγάπης
05:45 Η αγορά σήμερα
06:00 Αληθινή αγάπη
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ – προγραμμα τηλεορασης
09:00 Διακοπή Προγράμματος
17:00 Ειδήσεις
17:30 Μαγικός Φανός
18:00 Ολομέλεια της Βουλής
22:00 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα
22:10 Συνομιλίες για την Επιστήμη
23:10 Τα Μυστικά της Ανταρκτικής
00:00 Κάρτα Μέλους
01:00 Διακοπή Προγράμματος

Σχoλιάστε